A LEAGUE TOT
1 Alex COLLINS Primera-TeamJobs 86
2 Tom ELLIS Southampton University RC 21
3 Frank KILSBY VC St Raphaël 18
4 Tom DAY Poole Wheelers Cycling Club 15
5 Max MOYLES Primera-TeamJobs 7
6 Harry JOHNSON The Hub Cycleworks 1
B LEAGUE TOT
1 Harry JOHNSON The Hub Cycleworks 94
2 Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 91
3 Tom DAY Poole Wheelers Cycling Club 21
4 Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Whlrs 14
5 James RICHARDS Southampton University RC 12
6 Doug CONROY Redmon Cycling Club 6
7 Glen REDMAN Cycle Club Basingstoke 5
8 Jim KENT Lyndon Dynamo 5
9 Caitlin PETERS i-team Cyclist’s Club 4
10 Dexter MANSEL-THOMAS Lee Valley Youth Cycling Club 2
11 Isabel SHARP Poole Wheelers Cycling Club 1
12 Paul HENDY Bike Jockey CC 1
13 Tobias BUNYAN Eastbourne Rovers 1
14 Dan BYRNE Poole Wheelers Cycling Club 1
YOUTH A TOT
1 Tom DAY Poole Wheelers Cycling Club 77
2 Danny HAVEY Fareham Wheelers Cycling Club 54
3 Dan BYRNE Poole Wheelers Cycling Club 36
4 Alex DAVIS Sotonia Cycling Club 34
5 Joe O’BRIEN Zappis RT 24
6 Jacob SCHNABEL Fareham Wheelers Cycling Club 15
7 Dexter MANSEL-THOMAS Lee Valley Youth Cycling Club 13
8 Nathaniel BROOKES Gillingham & District Wheelers 11
9 Ollie SUATT VC Meudon 10
10 Kinga INGRAM Halesowen A & CC 8
11 Freya RICHARDSON Portsmouth North End CC 2
YOUTH B TOT
1 Jodie TAYLOR Team Terminator 86
2 Elliot MOREVE Hillingdon Slipstreamers 68
3 Isabel SHARP Poole Wheelers Cycling Club 49
4 Ben GILL Poole Wheelers Cycling Club 21
5 Jacob SCHNABEL Fareham Wheelers Cycling Club 16
6 Tom STRINGER Palmer Park Velo RT 15
7 Oliver PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 13
8 Arthur PURBRICK Poole Wheelers Cycling Club 11
9 Josh GOLLIKER Preston Park Youth Cycling Club 11
10 Josh BALLINGER Preston Park Youth Cycling Club 10
11 Luke GOODWILL Preston Park Youth Cycling Club 6
12 Abby OLD Palmer Park Velo RT 1
13 Elliot RAYBOULD Poole Wheelers Cycling Club 1
YOUTH C BOYS TOT
1 Oliver PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 107
2 Edward CHARLES Charlotteville Cycling Club 61
3 Stanley KENT Hillingdon Slipstreamers 55
4 Digby LLEWELLYN Poole Wheelers Cycling Club 23
5 Bradley TAYLOR Colchester Rovers 23
6 Gregory EASTHAM Bournemouth Jubilee Wheelers CC 20
7 Bobbie O’BRIEN Lee Valley Youth Cycling Club 20
8 Ollie BOARER i-team Cyclists Club 15
9 Finlay O’BRIEN Lee Valley Youth Cycling Club 8
10 Alfred BUNYAN Preston Park Youth Cycling Club 5
11 Jack CROMIE i-team Cyclists Club 5
12 Charlie PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 2
13 Oliver GILL Poole Wheelers Cycling Club 1
14 William FLATAU Charlotteville Cycling Club 1
YOUTH C GIRLS TOT
1 Katie-Ann CALTON Solent Pirates 134
2 Emily MOREVE Hillingdon Slipstreamers 95
3 Izzy BYRNE Poole Wheelers Cycling Club 30
4 Amber RICHARDSON Portsmouth North End CC 28
5 Grace RICHARDSON Portsmouth North End CC 9
6 Bobbie O’BRIEN Lee Valley Youth Cycling Club 9
7 Evie DAY Poole Wheelers Cycling Club 3
YOUTH D TOT
1 Charlie PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 146
2 Oliver GILL Poole Wheelers Cycling Club 108
3 Harrison HENDY Bike Jockey CC 64
4 Oliver KENT Hillingdon Slipstreamers 3
YOUTH E TOT
1 Ted KENT Hillingdon Slipstreamers 126
2 Myles BRADLEY Bike Jockey CC 116
VETERANS TOT
1 Simon PETTIFER Poole Wheelers Cycling Club 38
2 Richard EASTHAM Bournemouth Jubilee Whlrs 22
3 Doug CONROY Redmon Cycling Club 18
4 Jim KENT Lyndon Dynamo 13
5 Paul HENDY Bike Jockey CC 12
6 Tobias BUNYAN Eastbourne Rovers 2
7 Glen REDMAN Cycle Club Basingstoke 2
JUNIORS TOT
1 Harry JOHNSON Fareham Wheelers Cycling Club 44
2 Tom DAY Poole Wheelers Cycling Club 14
3 Danny HAVEY Fareham Wheelers Cycling Club 5
4 Ollie SUATT VC Meudon 2
5 Joe O’BRIEN Zappis RT 1
WOMEN TOT
1 Kinga INGRAM Halesowen A & CC 10
2 Caitlin PETERS i-team Cyclist’s Club 9
3 Jodie TAYLOR Team Terminator 3
4 Freya RICHARDSON Portsmouth North End CC 2